( BETWEEN ) Lab open doors 1

Fasadas gali apgauti, jog tai eilinis garažas Vilniaus centre, tačiau gruodžio 1-ąją atvėrę šio garažo duris žmonės išvydo netikėtą vaizdą: neįprastą dizaino studiją. REKLAMA Tarp Operos ir baleto teatro bei Vaidilos teatro nestandartinėje erdvėje – dviejų aukštų garaže – įsikūrė nauja eksperimentinės mados laboratorija „(BETWEEN ) lab“.

Čia gimsta eksperimentiniai kūrybinio dueto Julijos Frodinos ir Miglės Janušaitės dizainai. „Sulaukėme pastebėjimų, jog mūsų studijoje žmonės jaučiasi lyg Niujorko ar Berlyno menininkų dirbtuvėse“, – sakė menininkės, studijavusios ne tik Lietuvoje, bet ir Niujorke, Izraelyje, Londone, Danijoje, o dabar įkūrusios netikėtą meno erdvę Vilniuje.

Studijos atidarymo metu svečiai galėjo susipažinti su nauja dizainerių kolekcija „CASE ONE“. Tai minimalistinių bei konstruktyvių siluetų apranga, rankų darbo avalynė bei aksesuarai. Juoda spalva, industrinės detalės, netikėti kirpimai – tai kažkas nematyto, kaip ir mados erdve virtęs garažas.

Dizainerių duetas kartu pradėjo dirbti tik šių metų vasarą, tačiau jau spėjo atrasti savo auditoriją. Dizainerės džiaugėsi, jog jau buvo pastebėtos užsienio mados pasaulio atstovų ir pakviestos sudalyvauti keliuose tarptautiniuose mados renginiuose.

 

DAUGIAU:

Lrytas.lt

Delfi.lt